12 grudnia (wtorek) poznajemy kolejny żywioł - OGIEŃ. W związku z Dniem Ognia prosimy ubrać dzieci w ogniste kolory - żółty, pomarańczowy, czerwony.

Dziękujemy!

Mikołajkowy wieczór w Promyku obfitował w wiele atrakcji i na pewno długo zapadnie nam w pamięci. Najpierw w pięknych strojach, iście królewskich, nauczycielki z ZSP w Mesznej przedstawiły baśń o śpiącej królewnie. Następnie Dyrekcja GOK wręczyła nagrody zwycięzcom gminnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa", a otrzymały je:

Już po raz kolejny spotkaliśmy się na Zimowym Zlocie Dzieci i Młodzieży - Mikołajki 2017, organizowanym przez PTTK Oddział Bielsko-Biała, ZSP Meszna i SP Bystra. Tradycyjnie już od paru lat, gospodarzem tej fantastycznej imprezy, podczas której prawie 500 dzieciaków z opiekunami i rodzicami ubierało choinki przygotowując je jako "stołówki" dla zwierząt leśnych, jest pan Jacek Kowalcze.

30 listopada starszaki z gr. III i IV mogły zabawić się w czarodziejów odczytując życzenia z magicznej kuli, poznać swoją przyszłość poprzez kubeczkowe wróżby i dowiedzieć się, jak na imię może mieć przyszły wybranek lub wybranka.