9 czerwca pracownicy przedszkola wspólnie z rodzicami zorganizowali Piknik Rodzinny. Celem imprezy była głównie integracja dzieci i rodziców po trudnym czasie pandemii, ale także dobra zabawa, zaprezentowanie występów artystycznych oraz zdobycie środków na nową, większą piaskownicę do ogrodu przedszkolnego i mamy nadzieję, że wspólne cele zostały osiągnięte. Rodzice tłumnie przybyli na pokazy taneczno-wokalne swoich pociech. Swymi uroczymi występami, mimo zmian organizacyjnych spowodowanych zmienną pogodą, przedszkolaki wzruszały, rozśmieszały i zbierały owacje na stojąco. W ofercie gastronomicznej można było zjeść pyszne ciasta pieczone przez mamy i babcie, posilić się grochówką od dziadka Edzia i dziadka Andrzeja, skosztować grillowanej przez naszych rodziców (rodziców Kuby, rodziców Natalki i rodziców Jeremiego) kiełbasy i kaszanki. Były też frytki, napoje i lody. Po występach przedszkolaków do zabaw tanecznych zapraszała Pani Magda i Pani Justyna - Animacje "Kolorowy Świat", a podstaw tenisa uczyła Pani Kasia z Bielskiej Akademii Tenisa "OPEN". Była także loteria fantowa dla dzieci, loteria cegiełkowa dla dorosłych, posumowanie konkursu plastycznego "Nasze ulubione bajki" z nagrodami książkowymi za rodzinny obrazek.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Bystrej serdecznie dziękują sponsorom i ludziom dobrego serca, którzy wsparli naszą inicjatywę i pomagali w organizacji Pikniku Rodzinnego:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „SŁONKO” Dorota i Marcin Szymalscy
ZA GÓRAMI – Pani Grażyna Więckowska
Pan Edward Stokłosa
Pan Andrzej Torzewski
Babcia Oliwci, Babcia Kubusia, Babcia Szymusia - za krojenie ciast, Babcia (nasza Pani Dorotka) i dziadziuś Leny, tatuś Leona i Oskara, dziadziuś Ksawerego i Jeremiego, Panu Marcinowi i Panu Piotrowi - za bardzo sprawną pomoc w rozkładaniu i sprzątaniu namiotów, ław i stołów,
Babcia Zosi (nasza Pani Marysia) - za pomoc w skręcaniu balonowych cudaków, wszystkim rodzicom oraz babciom za: upieczenie pysznych ciast, przynoszenie fantów, dobry humor, pomoc i świetną zabawę 🙂
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Będzie nowa piaskownica!