06 maja 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się III Olimpiada Przedszkolna. Każda z grup weszła na salę w strojach sportowych (każda grupa w innym kolorze koszulek), po czym reprezentanci przedszkolaków wnieśli flagę biało - czerwoną a następnie  odśpiewano hymn narodowy. Olimpiadę  pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”

prowadziła Pani Ola angażując wszystkie dzieci do udziału w różnych konkurencjach sportowych, za co każdy przedszkolak został nagrodzony medalem. Przedszkolaki z zapałem i entuzjazmem dopingowały swoich kolegów wykorzystując przyniesione z domów rekwizyty w kolorach biało – czerwonych. Sportowy dzień w przedszkolu był  radosny, głośny dopingiem dzieciaków i bardzo, bardzo emocjonujący!!!