Ten serwis internetowy używa plików cookies

 

15 maja w ramach Dnia Otwartego Przedszkola gościliśmydzieci, które od września 2019 roku staną się naszymi przedszkolakami. Czekały na nie niespodzianki: zabawy na holu z panią Agatką, oprowadzanie po przedszkolu, góralskie występy w wykonaniu "Tygrysków", pyszne babeczki z budyniem i owocami... które maluchy pałaszowały z wielkim apetytem.

W koncu nastąpił czas na zabawy, korzystanie z małych umywalek i toalet, które zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem. Kiedy przyszłe przedszkolaki zajęte były zabawą pani dyrektor rozmawiała z rodzicami jak przygotować dziecko do przyjścia do przedszkola, aby zminimalizować problemy adaptacyjne. Na zakończenie pobytu każde dziecko wybrało sobie upominek - myszkę przygotowaną przez grupę "Ogniki". Mamy nadzieję, że nasze przedszkole zrobiło na dzieciach i rodzicach dobre wrażenie i spotkamy się wkrótce - 6 czerwca 2019 - na pikniku. Zapraszamy!