6 czerwca 2019 roku na terenie naszego ogrodu przedszkolnego odbył się kolejny Piknik Rodzinny. Jak co roku można było podziwiać występy przedszkolaków, które starały się zachwycić oglądających. Na przybyłych gości czekały: grochówka z kotła, grilowane przez rodziców na czele z panem wójtem kiełbaski, kaszanki i oscypki, pyszne ciasta upieczone przez mamy, lody, frytki itp.

Nauczycielki skręcały balonikowe cudaki, a pani Karolina zamieniała buzie dzieciaków w motylki, żabki, biedronki itp. sprawnie malując je farbami. Ponieważ pogoda dopisała, atmosfera była gorąca i nie zabrakło chętnych do udziału w zabawach i tańcach prowadzonych przez pana Sławka. Dużo emocji przyniosła licytacja tortu ufundowanego przez Piekarnię - Cukiernię "Capri", który został pokrojony na kawałki i rozdzielony do degustacji dla wszystkich chętnych.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Bystrej serdecznie dziękują sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego

Piekarnia - Cukiernia „CAPRI” – Państwo M. i A. Dunat

AKADEMIA TENISOWA „OPEN” Katarzyna Klimczak

"LODY PRZY BIWAKU"

Pan Edward Stokłosa

wszystkim rodzicom oraz babciom za: upieczenie i krojenie pysznych ciast, przynoszenie fantów, pomoc w organizacji pikniku.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!