Ten serwis internetowy używa plików cookies

 

6 czerwca 2019 roku na terenie naszego ogrodu przedszkolnego odbył się kolejny Piknik Rodzinny. Jak co roku można było podziwiać występy przedszkolaków, które starały się zachwycić oglądających. Na przybyłych gości czekały: grochówka z kotła, grilowane przez rodziców na czele z panem wójtem kiełbaski, kaszanki i oscypki, pyszne ciasta upieczone przez mamy, lody, frytki itp.

Nauczycielki skręcały balonikowe cudaki, a pani Karolina zamieniała buzie dzieciaków w motylki, żabki, biedronki itp. sprawnie malując je farbami. Ponieważ pogoda dopisała, atmosfera była gorąca i nie zabrakło chętnych do udziału w zabawach i tańcach prowadzonych przez pana Sławka. Dużo emocji przyniosła licytacja tortu ufundowanego przez Piekarnię - Cukiernię "Capri", który został pokrojony na kawałki i rozdzielony do degustacji dla wszystkich chętnych.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Bystrej serdecznie dziękują sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego

 Piekarnia - Cukiernia „CAPRI” – Państwo M. i A. Dunat

Firma Handlowo-Usługowa „SAM”– Pani Anna Maślanka

SPÓŁDZIELNIA „Bystrzanka” - Wytwórnia  Napojów Gazowanych

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „SŁONKO” Wilkowice

CHŁODNIE „DORADO” B-B – Pan Zdzisław Goryl

HURTOWNIA SPOŻYWCZA „IGLOTEX” Bielsko-Biała

ZAKŁAD MIĘSNY – Artur Duda

Piekarnia – Cukiernia „CZADER” w Wilkowicach

SALON FRYZJERSKI „MIKO-LANS” Bystra

F.H.U. „IRENA” Bystra – Pani Irena Mikołajek

SKLEP ODZIEŻOWY – Pani Irena Kubala

SKLEP „Od A do Z” – Pan Andrzej Chowaniec

DOM RESTAURACYJNY „Pod Kasztanami” w Bystrej

PIZZERIA „Szafran” w Buczkowicach

Hotel „KLIMCZOK” w Szczyrku

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne – Pan T. Badura

CERTECH SPÓŁKA Z O.O. – Pan Grzegorz Więcław

MOJE FOTO – Pan Leszek Olejnik

AKADEMIA TENISOWA „OPEN” Katarzyna Klimczak

"LODY PRZY BIWAKU"

Pan Edward Stokłosa

 wszystkim rodzicom oraz babciom za: upieczenie i krojenie pysznych ciast, przynoszenie fantów, pomoc w organizacji pikniku.

 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!