"Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków". 

Z okazji Waszego Święta wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrówka, pogody ducha i pociechy z ukochanych wnuków. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych wychowanków, pracowników, jak i Państwa niestety nie spotkamy, by móc ten dzień świętować wspólnie, ale aby podziękować za Waszą czułość i miłość przedszkolaki z radością przygotowały upominki oraz krótkie występy artystyczne.

Zapraszamy do oglądania wierszy, piosenek i tańców przygotowanych przez każdą grupę:

Grupa I :::wiersz::  ::taniec dla babci i dziadka::  ::piosenka::

Grupa II: ::piosenka:: ::taniec:: ::życzenia dla babć i dziadziusiów:: 

Grupa III: ::tańce i wiersz:: ::piosenka::

Grupa IV: ::piosenka, taniec, życzenia babci i dziadka::

Życzymy przyjemnego odbioru i mamy nadzieję, że następny Dzień Babci i Dziadka będziemy świętować wspólnie :)