16 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, na którym pojawiły się wróżki, księżniczki, delikatne motylki i baletnice, różne zwierzątka, super-bohaterowie: Spider-Man, Avengersi, Zorro, policjanci, kowal, Bob Budowniczy i różne postacie bajkowe. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w pląsach, zabawach oraz konkurencjach z balonami w ozdobionych balowo i kolorowo salach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania. Na balu przedszkolaki miały okazję zapoznać się z dziedzictwem kulturowym, pooglądać stroje ludowe naszego regionu, poznać nazwy elementów stroju i zabawić się w zabawy ludowe np. "Miotlarza". Dzięki współpracy z KGW dzieci szły do domu z balonem i paczuszką "dobroci", aby zabawowy nastrój tego dnia przenieść do domu.