W piątek 6 maja nasze przedszkolaki wybrały się w odwiedziny do Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej. Dzieci zwiedziły remizę, kto chciał mógł przymierzyć hełm strażacki., miały okazję zobaczyć wozy strażackie wraz z całym wyposażeniem (w tym nowy nabytek naszej straży– wóz z drabiną mechaniczną), sprzęt gaśniczy.

Jak zwykle największą atrakcją było „posiedzenie” w strażackim wozie, a zwłaszcza za kierownicą. Na zakończenie spotkania przedszkolaki podziękowały strażakom za gościnę i zorganizowanie tego sympatycznego spotkania.

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim druhnom i druhom życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów, zdrowia, szczęścia, pomyślności w podejmowanych działaniach oraz życiu osobistym, a służba drugiemu człowiekowi niech zawsze będzie źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.