Z okazji Dnia Przedszkolaka, aby wesoło, szczęśliwie i aktywnie spędzić ten ważny dla nas dzień, w ramach #NarodowegoDniaSportu, w naszym przedszkolu odbyła się Przedszkolna Olimpiada Sportowa  https://narodowydziensportu.pl/wydarzenia/przedszkolna-olimpiada-sportowa/ -  wydarzenie, w ramach którego mobilizujemy dzieci do uprawiania sportu, bo...kochamy sport.

Przedszkolaki pod czujnym okiem zaproszonych gości - znanej i utytułowanej szczypiornistki i Pana Prezesa #KSBystra dzielnie startowały w różnych konkurencjach sportowych zdobywając medale "olimpijskie", rozwijając zwinność i sprawność fizyczną pamiętając oczywiście o zasadach fair play - zdjęcia dostępne w galerii.

Jesteśmy dumni z naszych wychowanków, gdyż spisali się na medal! Dziękujemy Pani Martynie i Panu Jakubowi z #KSBystra za udział w naszej imprezie sportowej w tym ważnym Dniu Sportu i Przedszkolaków 🙂