W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Święto Niepodległości to idealna okazja do lekcji patriotyzmu i kształtowania u młodych obywateli świadomości narodowej.
Z tej okazji 10 listopada odbyła się w naszym przedszkolu akademia, która rozpoczęła się o godz. 11.11. odśpiewaniem 4 zwrotek hymnu (włączając się w akcję #SzkołaDoHymnu https://www.facebook.com/PPBystra/videos/893493658307165), z zachowaniem właściwej postawy, powagi i spokoju. Następnie każda grupa przedstawiła krótki występ artystyczny, prezentując wierszyk i piosenkę patriotyczną.
Także tego dnia nasi młodzi piłkarze z Klubu KSBystra, którzy reprezentowali Przedszkole Publiczne w Bystrej i brali udział w XVI Turnieju mini piłki nożnej „Przedszkoliada – jesień 2022" oficjalnie przekazali zwycięski puchar. Jesteśmy dumni i dziękujemy naszej reprezentacji!
Był to dzień pełen wrażeń i cieszymy się, że mamy swoją ojczyznę w której możemy się rozwijać, bawić, uczyć, swoją ojczystą mowę, że jesteśmy Polakami 🙂