Uprzejmie prosimy rodziców o wyposażenie dzieci (w miarę możliwości) w przybory higieniczne niezbędne do zagwarantowania higienicznych warunków pobytu dziecka w przedszkolu oraz rzeczy służące do twórczej aktywności, a także rozwijania sprawności manualnej i zdolności artystycznych dzieci. Przybory papiernicze i plastyczne pomagają nam kształtować umiejętności i talenty, a czas w naszym przedszkolu był dla dzieci atrakcyjny i urozmaicony. Więcej szczegółów w zakładce INFORMACJE dla poszczególnych grup.

wyprawka

Wyprawka przedszkolaka (poza pantoflami, pościelą i kocykiem, odzieży do przebrania oraz strojem gimnastycznym) jest nieobowiązkowa, jednakże wszystkie te przedmioty i przybory są niezbędne do wykonywania zadań w ramach zajęć w przedszkolu i są ogromnym wsparciem dla naszej placówki.

Wyprawkę najlepiej dostarczyć w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu w nowym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!