Sprzątanie Świata 2021

W piątek 17 września nasze zamiary bezpośredniego uczestniczenia w akcji uniemożliwiła deszczowa pogoda. I chociaż rodzice przygotowali swoje dzieci (zaopatrzyli w rękawiczki i odpowiednie obuwie), to nie mieliśmy możliwości wyjścia z placówki. Oczywiście pozostając w przedszkolu nie marnowaliśmy czasu. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady segregacji  śmieci (maluszki próbowały je poznać i zapamiętać), rozwiązywały quiz dotyczący środowiska przyrodniczego, układały krajobrazy z pociętych fragmentów oraz wykonały prace plastyczne „ Mój Piękny Świat”. Mamy nadzieję, że pogoda słoneczna jeszcze będzie, więc rękawiczki wykorzystamy i jesienny porządek w najbliższym otoczeniu zrobimy. A może wszyscy na wakacjach pamiętali o wrzucaniu śmieci do kosza?.... Zapraszamy na fotoreportaż do galerii.