WESOŁA PARA( piosenka na Dzień Babci i Dziadka)

1. Moja babcia i mój dziadek zawsze dają sobie radę. Czy to w zimie, czy to w lecie, smutków u nich nie znajdziecie. A gdy mi się marzy tak coś dobrego zjeść, to wołaj mnie, to wołaj mnie:  -Chodź tu i ciasteczko weź!

Ref: Daba dam, daba dam, daba dam, daba dam. Dziadków wesołych mam. Daba dam, daba dam, daba dam, daba dam. I nikomu ich nie oddam.

2. Moja babcia i mój dziadek to sportowcy jak marzenie. Na siłowni ćwiczą w parku i pływają na basenie. A gdy chcę na spacer z dziadkami gdzieś się przejść, to wołają mnie, to wołają mnie: - Tylko pieska z sobą weź!

Ref: Daba dam...

3. Moja babcia i mój dziadek tak mnie zawsze rozśmieszają. Czy kolacja, czy obiadek, to wesołe minki mają. A gdy muszę wracać i mówię dziadkom: cześć! To wołają mnie, to wołają mnie: - Dobry humor od nas weź!

Ref: Daba dam...

 MOI DZIADKOWIE ( wiersz na Dzień Babci i Dziadka)

1. Moi Dziadkowie są na luzie. Babcia na przykład chodzi w bluzie. Dziadek ubiera adidasy. I wyjeżdżają razem na wczasy.

2. Latem Majorka lub Hawaje. Poznają ludzi inne zwyczaje. Zimą na narty jadą w góry. Niestraszne im mrozy i wichury.

3. Dziadek na motor babcię zabiera. Babci od wiatru dech zapiera. Ciśnienie rośnie, ze strachu mdleje. Ale na punkcie dziadka szaleje.

4. Razem przeżyli już tyle lat. A ciągle chcą poznawać świat. Korzystać z życia iść z duchem czasu. Wnuki na chwilę- za dużo hałasu.

5. A wnuki mają do ściskania. Sadzania sobie na kolana. Do rozpieszczania i całowania. Do przytulania i do Kochania!

 ŚWIĘTY MIKOŁAJU- piosenka

1. Święty Mikołaju, Święty Mikołaju dzieci już czekają, czy Ty wiesz? A Święty Mikołaj, a Święty Mikołaj przez komin zawołał ja was też. Ref: Worek prezentów wielki mam, dobrze marzenia wasze znam. Wiem, że czekacie cały rok, więc wydłużałem krok.

2. Święty Mikołaju, Święty Mikołaju dzieci cię kochają, czy ty wiesz? A Święty Mikołaj, a Święty Mikołaj do dzieci zawołał - ja was też. Ref:..    

KUNDELEK FELEK - piosenka

I Kundelek Felek często się smuci, że jego pani do domu nie wróci. I bardzo tęskni, i wciąż pamięta, bo takie właśnie są wszystkie zwierzęta. Ref: Kundelek Felek ma nos jak kartofelek. Ma uszy jak miotełki, pazurki jak widełki. I takie wielki, gorące serce Felek ma, że wielką miłość wszystkim z niego da! (bis)

II Kundelek Felek z radości szczeka i piłkę goni, gdy ta mu ucieka. A kiedy burza, deszcz pada z nieba, to Felka mocno tak przytulić trzeba! Ref...  

PAŁACYK MICHLA

1. Pałacyk Michla Żytnia Wola, Bronią się chłopcy od "Parasola". Chodź na "tygrysy" maja wisy -To warszawiaki fajne chłopaki są. Ref: Czuwaj wiaro i wytężaj słuch, Pręż swój młody duch, Pracując za dwóch. Czuwaj wiaro i wytężaj słuch, Pręż swój młody duch jak stal.

2. A każdy chłopak chcę być ranny, Sanitariuszki morowe panny, I gdy cię kula trafi jaka Poprosisz pannę da ci buziaka hej! Ref...

3. Wiara się bije, wiara śpiewa. Szkopy się złoszczą, krew ich zalewa. Różnych sposobów się imają, Co chwila "szafę" nam posyłają hej! Ref... 4 ......

5 ......

6 ......