Ten serwis internetowy używa plików cookies

 

Tegoroczne Dni Bystrej przeszły już do historii, ale będziemy je miło wspominać jako sportowe, artystyczne i zabawowe. Przez trzy dni przedszkolaki z Bystrej wraz z rodzicami i nauczycielkami brały udział w obchodach święta naszego sołectwa, w tym roku połączonego także z Dniami Powiatu.

W piątek popołudniu, mimo nadciągających czarnych chmur zapowiadających deszcz, udaliśmy się na boisko przy ulicy Kapitana Cymsa, gdzie trenerzy KS Bystra zdradzili nam podstawowe techniki gry w piłkę nożną i mogliśmy poczuć się jak prawdziwi piłkarze uczestnicząc w piłkarskich „rozgrywkach” z chłopakami z Akademii Małego Bystrzaka. Bieganie po boisku za  piłką tak się spodobało, że nawet deszcz, który nagle zaczął padać nie zrażał dzieci. Dziękujemy za wspólną zabawę! Wieczorem o 19.00, tego samego dnia, nasze przedszkolaki zaprezentowały swój program artystyczny na scenie za Domem Strażaka, a licznie zgromadzona publiczność (głównie najbliższych) gromko oklaskiwała występy milusińskich.

Czasu na spanie było niewiele, bo już o 9.00 rano w sobotę dzieci z rodzinami oraz pracownicy naszego przedszkola wspólnie wyruszyli na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy, wygrywając w kategorii: Najliczniejsza reprezentacja placówki oświatowej. Za rowerową zabawę dziękujemy wszystkim, którzy jechali z nami i pod „banderą” naszego przedszkola!

Natomiast w niedzielę popołudniu, w ramach obchodów Dni Bystrej, nauczycielki naszego przedszkola: Pani Agnieszka, Pani Ola i Pani Olimpia prowadziły gry i zabawy dla młodszych oraz starszych dzieci. Po deszczowym poranku, jak na zamówienie pojawiło się słońce i można było pochodzić na mini-szczudłach, zmierzyć się z przeszkodami, potrenować rzuty do celu. Tego dnia wieczorem mogliśmy także podziwiać dziewczynki z naszego przedszkola podczas występów Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Beskidzka”. Mimo kapryśnej pogody kolejne Dni Bystrej wspominamy jako udane i intensywne.