Zakończyły się parafialne etapy XXIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek, które przeprowadzone były przez Oddziały Akcji Katolickiej w Bystrej i w Wilkowicach. Nasze przedszkolaki występowały na scenie Gminnego Ośrodka Kultury "Promyk" 23 listopada https://www.facebook.com/PPBystra/ zajmując decyzją jury w składzie Maciej Dziembowiski, Elżbieta Fabirkiewicz, Irena Staszek, Romana Chodkowska:
I miejsce - "Ogniki" oraz Mikołaj Goryl
II miejsce - "Jeżyki" oraz "Robaczki"
III miejsce - "Motylki".
Atmosfera konkursów była bardzo podniosła, wykonawcy doskonale przygotowani, a prezentacje sceniczne bardzo dobrze dobrane do charakteru utworów.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, którzy zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego, nauczycielom i wychowawcom aranżacji i przygotowania swoich podopiecznych.